Ubezpieczenie OC dla młodych kierowców Skierniewice.

Posted on Posted in Tanie OC

 

 

Tanie ubezpieczenie OC dla młodych  ‎kierowców  wywołuje wiele kontrowersji ponieważ z założenia jest drogie a tym bardziej dla osób, które przecież niedawno wkroczyły w dorosłość i często jeszcze nie mają pracy bądź zarabiają niewiele.

Z czego wynika tak nieprzystępna cena, otóż po pierwsze młoda osoba posiada niewiele zniżek Bonus Malus   z tytułu historii  OC posiadacza pojazdu mechanicznego, bo skąd ? Po drugie osobom młodym dodaje się zwyżkę   przy kalkulowaniu OC p.p.m. z tytułu większego ryzyka spowodowania wypadku na drodze oraz krótki okres posiadania prawa jazdy.

Jak sprostać takiej sytuacji ? Serwis Ubezpieczeń ma dla Was rozwiązania. Posiadamy w swojej szerokiej ofercie towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym możemy do kalkulacji OC dopisać użytkownika np. rodzica, który posiada wszystkie zniżki. Co prawda zwyżka za „młodość” i tak pozostaje ale – 60 % po tacie i tak zdejmuje nam lwią część składki. Przy takim rozwiązaniu musimy tylko pamiętać, że każda szkoda będzie skutecznie odbierała zniżkę również użytkownikowi, po którego historii przeliczany jest wskaźnik BM.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *